Letný športový tábor Hravá atletika ROSLY je jasná voľba pre každého bežného rodiča, ktorý sa nenechá predbehnúť v prihlásení 🙂

 

Denné letné tábory v Žiline – Hravá atletika ROSLY

V našich oboch letných táboroch LITTLE TRAVELERS a ŽIRAFA TÁBOR sú takmer všetky miesta obsadené, takže pravdepodobne sa Vám, už neujde miesto na prihlásenie. Vďaka druhej dobrej správe, to pre vás nemusí znamenať stratu.

Toto leto spolupracujeme s ROSLY klubom. Pýtate sa, čo to pre Vás môže znamenať? Pokiaľ trávite letné prázdniny v práci alebo niekde inde, vaše dieťa počas toho môže prežiť týždeň radosti v aktívnom a neformálnom zapojení spolu s kamarátmi.

Pokiaľ, by ste to chceli zažiť…

Prihláste Vaše dieťa do denného tábora Hravá atletika ROSLY v ktorom je pripravený profesionálny program, skúsení vedúci a ďalší vyškolení tréneri. V čom je započítaný dokonca aj chutný obed a pitný režim! Len si to predstavte…„Ako rodič ste v lete v práci a vaše dieťa počas toho trávi čas zmysluplným spôsobom 5 dní v týždni 9 hodín denne“ Vďaka pravidlu „každý toľko, koľko vládze“ sú aktivity vhodné pre deti rôznych pohybových schopností a možností. Viac záleží na chuti dieťaťa, než na jeho fyzickej kondícií. ( pre chudých, štíhlych aj zavalitých)

Kapacita účastníkov sa rýchlo plní. Čím skôr sa prihlásite tým istejšie miesto máte. >>>http://rosly.sk/<<<